biuro@acproref.pl Tel. +48 (65) 545-53-09 facebook.com
ACProref
AC PROREF jest firmą produkcyjno-inżynieryjną, której celem jest dostarczanie na rynek profesjonalnych urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych o najlepszych parametrach technicznych i użytkowych.
Jako producent urządzeń posiadamy szereg uprawnień i certyfikatów potwierdzających najwyższą jakość naszej pracy, a wykonywane przez nas urządzenia posiadają oznakowanie CE. Nasze produkty spełniają najwyższe wymagania techniczne oraz są zgodne z normami europejskimi.
Oferowane przez AC PROREF urządzenia charakteryzuje wysoka jakość, wydajność i niezawodność.
AC PROREF zajmuje się produkcją zespołów spręzarkowych, agregatów chłodniczych, agregatów do central wentylacyjnych oraz agregatów wody lodowej (chillerów). Urządzenia te znajdują zastosowanie w różnego rodzaju zakładach przemysłowych, spożywczych, farmaceutycznych oraz innego rodzaju obiektach, których prawidłowe funkcjonowanie uzależnione jest od niskiej temperatury.
Ponadto w ofercie handlowej AC PROREF znajdują się urządzenia klimatyzacyjne, elementy układów chłodniczych oraz akcesoria niezbędne do przeprowadzenia serwisów technicznych tych urządzeń.
Dobór każdego z oferowanych urządzeń chłodniczych poprzedzają dokładne obliczenia, a otrzymane dane pozwalają na zastosowanie optymalnego rozwiązania i wybór najlepszego z dostępnych urządzen.
Firma stale się rozwija, poszerza asortyment i rozbudowuje zaplecze produkcyjno-magazynowe,
wychodząc naprzeciw nowinkom technologicznym oraz oczekiwaniom klientów.