biuro@acproref.pl Tel. +48 (65) 545-53-09 facebook.com
ACProref
Klimatyzacja
Klimatyzatory

Marka Sinclair, dobrze znana i kojarzona w Europie Zachodniej i Środkowe pojawiła się na rynku w 1992 roku. Jej właścicielem jest czeska spółka NEPA, z siedzibą w Brnie. Od początku istnienia głównym celem Sinclaira było dostarczenie dobrych produktów za rozsądną cenę. Działania i procedury firmy są zgodne z normą ISO 9001, a produkty Sinclair są zgodne z europejskimi normami w zakresie jakości i bezpieczeństwa.

Klimatyzatory Sinclair zostały wyposażone w szereg użytecznych funkcji, zapewniając komfort, wygodę i oszczędną eksploatację. Są również proste w obsłudze i serwisowaniu.

Charakteryzują je takie cechy jak:

  • zwarta konstrukcja,
  • cicha praca,
  • oszczędność energii.

Klimatyzatory firmy Sinclair są nowoczesnymi i ekonomicznymi urządzeniami grzewczo-chłodzącymi, posiadają bardzo wysoki poziom jakości i niezawodności. Każdy ich komponent jest starannie dobierany i poddawany kontroli, co daje gwarancję niezawodnej pracy urządzenia. Szeroka gama modeli umożliwia nieograniczone możliwości tworzenia systemów klimatyzacyjnych o zróżnicowanej mocy, co dla nas jest gwarancją sukcesu, a dla klientów zadowolenia z naszych usług.